Cemix Lepidlo Flex Extra C2TE S1 25 kg

Levný výrobek Cemix Lepidlo Flex Extra C2TE S1 25 kg od známého výrobce Cemix můžete najít nyní téměř zdarma! Akční cena 319 Kč
Cena: 319 Kč

Flexibilní cementové lepidlo C2TS1 pro lepení keramických obkladových prvků

VLASTNOSTI A ZPŮSOBY POUŽITÍ:
– lepení všech typů keramických obkladových materiálů a dlažeb včetně materiálů s extrémně nízkou nasákavostí, např. vysoce slinutých dlaždic
– aplikace ve vnitřním i vnějším prostředí na běžné i problematické podklady
– vynikající na podklady, u kterých dochází k rozměrovým změnám v důsledku velkého tepelného pnutí (např. vytápěné podlahy nebo osluněné terasy):
– průhyb (příčná deformace)  2,5 mm a  5 mm
– vhodné na dlažby zatěžované pojezdem osobních automobilů, vysokozdvižných vozíků apod. s celkovou hmotností do 3,5 t
– řešení pro obtížně obkladatelné podklady – staré obklady a dlažby, betonové prefabrikáty, litý železobeton, sádrokarton, dřevotřískové, cementotřískové desky apod. (plochy je nutno předem opatřit spojovacím můstkem Cemix)
– jednoduché zpracování, snížený skluz, vysoká stálost a pevnost, mrazuvzdornost a flexibilita

SLOŽENÍ: Kamenivo, cement, redispergovatelný polymer a další přísady zlepšující zpracovatelské a užitné vlastnosti lepidla.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být nosný (omítky kategorie min. CS II), čistý, vyzrálý, rovný, pevný, zbavený prachu, mastnot a jiných nečistot a nesmí být zmrzlý. Savé podklady opatřete přípravkem Cemix Penetrace hloubková, podlahy eventuálně přípravkem
Cemix Penetrace podlahová. Na hladké a nesavé podklady, např. stará keramika, strojně hlazený beton, tvrzené plasty, kovy, deskové materiály (dřevotříska, cementotříska, umakart apod.), je nutné před lepením obkladových prvků aplikovat adhezní můstek Cemix 201 Spojovací můstek, případně spojovací můstek Cemix 241 Superkontakt. Takto ošetřené podklady lze po 1 dni obkládat.

ZPRACOVÁNÍ:
Suchou směs rovnoměrně vsypte do předepsaného množství vody a ve vhodné nádobě důkladně rozmíchejte rychloběžným míchadlem tak, aby vznikla hladká jednolitá hmota. Nechte odstát a po cca 5 minutách odležení směs znovu krátce promíchejte. Lepidlo nanášejte na podklad zubovým hladítkem tak, aby hladítko svíralo s podkladem úhel 60-70°. Na takto připravený podklad pokládejte obklad do doby, která je uvedena jako otevřený čas. Při překročení této doby na nanesené lepidlo již neobkládejte (nutno odstranit). Při lepení velkoformátové dlažby nebo lepení na nerovný podklad nanášejte lepidlo v tenké vrstvě také na její rubovou stranu rovnou hranou hladítka. Spárování se provádí po dostatečném vyzrání lepidla – obklady stěn se spárují nejdříve po 1 dni, dlažba po 2-3 dnech, u nesavých podkladů se termín prodlužuje. Plná zatížitelnost je možná po 7 dnech.

Technický list:

Další produkty z kategorie Lepidla na obklady

Další produkty od výrobce Cemix


Top