Den Braven Tekutá Lepenka 2K hydroizolace 7 kg

Nejprodávanější výrobek Den Braven Tekutá Lepenka 2K hydroizolace 7 kg od známé společnosti Den Braven snadno můžete pořídit tady teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny od 699 Kč
Cena: 699 Kč

Den Braven Tekutá Lepenka 2K hydroizolace 7 kg

Jde o dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro izolaci objektů s nízkým radonovým indexem.

Pro hydroizolace zděných, betonových, železobetonových konstrukcí, lehčených betonů, na potěry, mazaniny, omítky, zdicí materiály z pálených cihel, desky CETRIS a sádrokartonové konstrukce. Tekutá lepenka je trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnicí hmota, vhodná pod dlažby balkónů, teras a lodžií. Určena na hydroizolace pod obklady a dlažbu v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích na užitkovou vodu. Díky extrémně vysoké přilnavosti k podkladům a pružnosti je tekutá lepenka vhodná i do skladby vytápěných podlah nad i pod topné médium. Vhodná pro izolace sklepních prostor, opěrných zdí. Jedno balení obsahuje sypkou a tekutou složku. Odolává tlakové vodě. Pro zvýšení účinnosti tekuté lepenky se vkládají do rohů, koutů a dilatačních spár těsnicí pásy a průchody.

Vlastnosti:
– Vysoká přilnavost, ke stavebním materiálům, na vodorovné i svislé plochy;
– Vhodná pro nadzemní i podzemní aplikace, novostavby i rekonstrukce;
– Vysoce flexibilní;
– Prvotřídní vodotěsnost;
– Po vytvrzení trvale pružná, odolná proti povětrnostním vlivům;
– Mrazuvzdorná;
– Odolná chlorované vodě;
– Interiér a exteriér;
– Odolává tlakové vodě;

Bezpečnostní list:

Technický list:

Další produkty z kategorie Hydroizolace a adhezní můstky

Další produkty od výrobce Den Braven


Top