Elektrický hoblík 900W s falcováním

Výjimečný a žádaný výrobek Elektrický hoblík 900W s falcováním pocházející od značky Asist snadno najdete u nás nyní ve výprodejové akci. Nabídka od 1490 Kč
Cena: 1490 Kč

Elektrický hoblík ASIST AE4H90DN je velmi vhodným nástrojem k opracování dřeva. Zajistí kvalitní opracovaní dřeva bez zbytečné námahy, protože je opatřen elektromotorem o výkonu 900 Wattů. Snadno si u něj můžete nastavit úběr materiálu v rozmezí od 0 až do 3 milimetrů. Má kvalitní zpracovaní jež je zárukou dlouhé životnosti a maximální spokojenosti. Představuje skvělou výbavu, kterou každý domácí kutil musí mít ve své dílně.

Proč koupit hoblík ASIST: Tento hoblík vám pomůže snadno a bez námahy opracovávat dřevěné materiály s velkou přesností a kvalitou. Velmi snadno si u něj nastavíte velikost úběru přesně podle svých potřeb. Je vybaven velmi pohodlnou rukojetí, jež poskytne uživateli náležitý komfort. Jistě oceníte i přítomnost drážek na přední vodící straně, které slouží jako pomůcka na sešikmení hran nebo vodící lištu v balení. Koupi tohoto hoblíku si tedy zajistíte do vaši dílny skvělý nástroj na opracování dřeva a dřevěných obrobků. Navíc lze využít možnost falcování.

Další produkty od výrobce Asist


Top