MARIMEX Startovací sada, 11307010

Tento výjimečný výrobek MARIMEX Startovací sada, 11307010 od známé společnosti Marimex jednoduše můžete sehnat tady a teď skutečně výhodně. Právě teď jen za 849 Kč
Cena: 849 Kč

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH

POPIS:
Startovaci sada je určena pro počáteční bazénové vody. Vyvážené složení ocení začátečníci i zkušení uživatelé. Set si poradí s každou situací, která může v souvislosti s bazénovou vodou nastat. Je vhodný pro regulaci pH vody i pro konečnou údržbu vody připravené ke koupání.

OBSAH BALENÍ:

– AQUAMAR Chlor Šok 0.9 kg
– AQUAMAR Chlor Triplex MINI 3v1 0.9 kg
– AQUAMAR PH – 1.35 kg
– Tabletový tester na pH a chlorovou koncentraci


DÁVKOVÁNÍ:

– detailní dávkování najdete na obalu

VÝHODY BAZÉNOVÉ CHEMIE AQUAMAR:
VYROBENO V ČR: Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.
ÚČINNOST OVĚŘENA: Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.
KOMPLEXNÍ PÉČE: Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

POUŽÍVEJTE BIOCIDNÍ PŘÍPRAVKY BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU!

PRO KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTOU A BEZPEČNOU VODU:

BEZPEČNOSTNÍ LIST:

Další produkty od výrobce Marimex


Top