NPK s guánem 1 kg

Neodolatelný kus NPK s guánem 1 kg od známého výrobce Baumax jednoduše můžete získat zde se slevou. Akční cena od 59 Kč
Cena: 59 Kč

Hoštické NPK je čistě přírodní – organické – hnojivo bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Hnojivo obsahuje vedle základních zdrojů živin NPK i přírodní guáno, pocházející z trusu mořských ptáků a další stopové prvky. Hodí se nejen pro univerzální použiti v cele zahradě, ale obzvláště pro zdravou výživu ovoce a zeleniny. Rovněž je velmi vhodné k základnímu vyhnojeni půdy buď na jaře, nebo při její podzimní přípravě.

5% N + 2% P2O5+8% K2O

Aplikuje se z jara nebo na podzim na povrch zeminy rozhozem a pak se mírně zapraví do půdy (ručním rytím, zahrabáním apod.) a následně dostatečně zavlaží. Při aplikaci do truhlíků a dalších nádob se promíchává při výsadbě s pěstebním substrátem. Při následných aplikacích se hnojivo posype okolo rostlin a mírně zapraví do půdy a zalije vodou. Základní hnojeni před výsadbou 1,5 – 2,5 kg na 10 m2; Vyhnojeni půdy ve skleníku před výsadbou 2 – 3 kg na 10 m2; Dávka na jeden truhlík (50 cm) s balkónovými rostlinami 80 – 100 g; Růže a trvalky 1,5 – 2 kg na 10 m2; Zelenina a ovoce 100 – 150 g na 1 m2; Jehličnany a jiné okrasné keře 150 – 200 g na 1 rostlinu; Podzimní vyhnojeni 2 kg na 10 m2.

Používejte přípravky na hnojení rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly.

Další produkty z kategorie Universální hnojiva

Další produkty od výrobce Baumax


Top