Proti Americkému padlí (Discus) 2×2 g

Tento žádaný výrobek Proti Americkému padlí (Discus) 2x2 g od oblíbené značky Baumax snadno můžete sehnat u nás za výprodejovou cenu! Akční cena od 119 Kč
Cena: 119 Kč

Přípravek na ochranu rostlin AgroBio discuf, je účinný proti americkým padlím angreštu. Fungicid napomáhá k ošetření angreštu. Má protektivní, kurativní a eradikativní účinek. Přípravek je rozveden po povrchu rostliny, tudíž vytváří ochrannou vrstvu.

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k ošetření angreštu proti americkému padlí angreštovému.

Účinná látka: kresoxim-methyl 500 g/kg (50 % hmot.)

Jak účinkuje?

Účinek přípravku Discus je založen na zabránění přenosu elektronů v dýchacím procesu, čímž je zabráněno sporulaci a klíčení spór. V závislosti na škodlivém organismu a termínu aplikace vykazuje protektivní, kurativní a eradikativní účinek. Přípravek je z míst a dopadu rozváděn po povrchu rostliny, takže posléze vytvoří ochrannou vrstvu. Přípravek je plně selektivní v jakékoli růstové fázi.

Výrobek je registrovaný pro angrešt (Americké padlí).

Jak jej použít?

postřikem
výhradně preventivně jednou před květem a dvakrát po odkvětu angreštu

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly.

Další produkty z kategorie Odpuzovače

Další produkty od výrobce Baumax


Top