SAVO Projasňovač 0.9 l, 676527

Akční a ve slevě produkt SAVO Projasňovač 0.9 l, 676527 od populární značky Baumax snadno seženete na našich stránkách opravdu výhodně! Teď v akci 259 Kč
Cena: 259 Kč

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH

Savo Projasňovač je vysoce účinný přípravek pro odstranění i nejmenších nečistot a zákalu z bazénové vody s projasňujícím efektem pro jiskřivou čistotu vody. Přípravek slouží k vysrážení (vyvločkování) i velmi drobných nečistot, které jinak není filtrace schopna zachytit. Použijte v případě, že ani při správném dávkování chlorových přípravků a při správné hodnotě pH není voda čirá. Nečistoty po použití přípravku utvoří shluky, které se poté snadno zachytí ve filtraci, případně klesnou na dno a mohou se odsát. Vhodné pro všechny typy bazénů. Savo Vločkovač použijte v případě, že ani při správném dávkování chlorových přípravků a při správné hodnotě pH není voda čirá.

Mít po celou dobu sezóny průzračně čistou vodu v bazénu a nemuset se o něj příliš pečovat je snem každého z nás. Bez průběžné údržby se však nikdy neobejdete. Pokud se ale budete držet následujících rad, budete se moci vždy těšit z čisté a bezpečné vody, a to s vynaložením malého množství úsilí, času i financí.

PŘED POUŽITÍM:
Dávkování je závislé na kvalitě vody v bazénu. Upravte pH přípravky SAVO pH+ nebo SAVO pH- na hodnotu 7,1 – 7,5. Zkontrolujte hladinu volného chloru a podle potřeby dodejte SAVO chlorové tablety či SAVO tablety komplex.

DÁVKOVÁNÍ:
Dle intenzity zákalu použijte 4 – 10 ml přípravku na 1 m³ vody. Při spuštěné filtraci přípravek pomalu vlévejte do skimmeru nebo jej rozpusťte v nádobě s vodou a rozptylte po hladině. Poté nepřetržitě filtrujte minimálně 1 den. Možné používat i preventivně.

BENEFITY:

Odstraní drobných nečistot a zákalu
Zářivá a jiskřivá voda
Pro venkovní, vnitřní bazény a vířivky
Pro úpravu sladké i slané vody

URČENO :
kalná či mléčná voda v bazénu

Při výskytu problémů s bazénovou vodou jako například zelená voda či kalná voda v bazénu, zápach, kluzké stěny a další nepříjemnosti spojené s bazénem, postupujte podle grafu, který je zde volně ke stažení.

POUŽÍVEJTE BIOCIDNÍ PŘÍPRAVKY BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU!

Bezpečnostní list

Další produkty z kategorie Údržba čistoty

Další produkty od výrobce Baumax


Top