Sprchová baterie bez příslušenství 100 mm Metalia 57 chrom NOVASERVIS 57065/1,0

Tento akční výrobek Sprchová baterie bez příslušenství 100 mm Metalia 57 chrom NOVASERVIS 57065/1,0 od známého výrobce Novaservis jednoduše pořídíte u nás v akci. Nyní pořídíte jen za 1999 Kč
Cena: 1999 Kč

Vodovodní baterie METALIA jsou českým výrobkem, který si svou spolehlivostí, příznivou cenou a atraktivním designem získává mnohé zákazníky. Baterie jsou osazeny odolnou, keramickou kartuší KEROX.Pro delší životnost baterie a komfort užívání doporučujeme montáž vodovodního filtru. Vodovodní baterie METALIA doporučuje český Cech topenářů a instalatérů. baterie se samočistící 2-polohovou sprchovou růžicí, vícezámkovou kovovou hadicí a kloubovým držákem sprchy.

Kvalitní a odolná keramická kartuše KEROX 35 mm s prodlouženou zárukou 7 let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie se spodním vývodem vody s roztečí 150 mm.

Milovníci designu si přijdou na své díky výrazné konstrukci METALIA 57. Ověřená kvalita vás přesvědčí. Nejprodávanější české vodovodní baterie METALIA. Tuto značku rozhodně vystihuje – vysoká kvalita, moderní design, funkčnost a uživatelský komfort.

NOVASERVIS

Další produkty z kategorie Sprchové baterie

Další produkty od výrobce Novaservis


Top