Vteřinové lepidlo Loctite Super Attak Perfect Pen

Unikátní a oblíbený výrobek Vteřinové lepidlo Loctite Super Attak Perfect Pen od známého výrobce Baumax jednoduše můžete pořídit právě nyní skutečně výhodně! Akční ceny již od 119 Kč
Cena: 119 Kč

Loctite Super Attak Perfect Pen je jednosložkové gelové, vteřinové lepidlo v obalu ve tvaru pera, které se pohodlně stlačuje a zajistí přesnou aplikaci lepidla. Gelová receptura zabrání stékání lepidla, které je vhodné i na svislou aplikaci. Lepidlo je vhodné pro použití v domácnosti, na menší, rychlé opravy materiálů včetně plastu, kovu, dřeva, keramiky, kůže, kartonu a papíru. Kromě PE, PP, PTFE.
Rychlost lepení: V závislosti na materiálu lepí v rozmezí 5-30 sekund.
Pevnost slepeného spoje (ISO 4587): 10-20 N/mm2 (v tahu) od 12 do 24 hodin, v závislosti na podkladu. Je voděodolný podle EN204 – D3 standardu a lepení keramiky může vydržet >50 cyklů v myčce (měřeno za kontrolovaných laboratorních podmínek).Loctite Super Attak Perfect Pen je jednosložkové gelové, vteřinové lepidlo v obalu ve tvaru pera, které se pohodlně stlačuje a zajistí přesnou aplikaci lepidla. Gelová receptura zabrání stékání lepidla, které je vhodné i na svislou aplikaci. Lepidlo je vhodné pro použití v domácnosti, na menší, rychlé opravy materiálů včetně plastu, kovu, dřeva, keramiky, kůže, kartonu a papíru. Kromě PE, PP, PTFE.

Další produkty z kategorie Montážní lepidla a chemicke kotvy

Další produkty od výrobce Baumax


Top