Zahradní lavička KRAKOW

Levný produkt Zahradní lavička KRAKOW originál od výrobce Baumax jednoduše můžete sehnat právě zde v akci. Právě teď jen za 3499 Kč
Cena: 3499 Kč

Zahradní lavička KRAKOW, přírodní, je dokonalá na zahradu nebo terasu. Vytvoří místo pro pohodlný odpočinek nebo pro posezení s rodinou a přáteli.

Je vyrobena výhradně z vybraného masivního borovicového dřeva. Výrobní proces začíná dlouhodobým několikaletým venkovním sušením dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči slunci, vlhkosti, větru a nízkým teplotám. Až před finální výrobou je dřevo dosušováno v sušičce na požadovaný stupeň vlhkosti.

Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.

Zahradní lavička KRAKOW byl vyroben z výběrového borovicového dřeva. Velká prostorná deska stolu až pro 6 osob. Přírodní povrch.

Rozměry: 150 x 51 x 80 cm, výška sedu 39cm
Nosnost: 3 x 90 kg

K lavičce lze zakoupit samostatně lstůl.

Masivní přŕodní borovicové dřevo vás oslní svou elegancí. Zahradní lavička KRAKOW je dokonalou volbou pro ty, kteří oceňují jednoduchý styl, eleganci a komfort, ve spojení nejvyšší kvality a trvanlivosti výrobku. Bude zdobit vaši zahradu nebo terasu po mnoho let.

Další produkty od výrobce Baumax


Top