Zahradní vířivka 2,01×2,01×0,71m Jet & Bubble DELUXE, 28458

Tento unikátní výrobek Zahradní vířivka 2,01x2,01x0,71m Jet & Bubble DELUXE, 28458 od známého výrobce Intex jednoduše můžete sehnat právě nyní ve slevě. Nabídka již od 34990 Kč
Cena: 34990 Kč

POPIS :
Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely. Není nic příjemnějšího, než se přímo na zahradě, nebo terase ponořit do teplé, bublající vody. Vířivý bazén poskytuje uklidňující masážní zážitek až pro 4 osoby. Velmi rychle a snadno se nastavuje pomocí digitálního panelu pro ovládání vířivky a čerpadla s integrovaným filtračním systémem. Panel je přístupný přímo z vířivky.
Relaxace po celý rok! Vířivý bazén je zkonstruován pro celoroční použití.

INTEX®: DOKONALÝ ZÁŽITTEK!

MASÁŽNÍ SYSTÉM :
Uklidňující systém bublinkové masáže se 120 tryskami, které uvolňují bublinky a vytvářejí teplé, bublající prostředí. Tyto uklidňující bublinky vám pomohou pohodlně odpočívat a relaxovat. 6 výkonných hydromasážních uvolňuje cílené proudy vody.
SYSTÉM SWT :
„Salt water system“ na slanou vodu: vířivka je vybavena vestavěným solinátorem, který nahrazuje chlor jednoduchou solí bez jódu, která je šetrnější k lidské pokožce.
WIFI OVLÁDÁNÍ :
Ovládání WiFi aplikace INTEX® Spa Management Vám umožňuje pomocí mobilního zařízení zapnutí/vypnutí funkcí vířivky a dokonce i dálkového programování času pro pozdější použití. Kompatibilní se systémem iOS i Android.
OVLÁDACÍ PANEL :
Bezdrátový ovládací panel s intuitivním ovládáním, který můžete usadit na technologickou jednotku, stěnu vířivky nebo jej držet v ruce.

KONSTRUKCE :
TĚLESO VÍŘIVKY:
Podlahové a boční stěny jsou vyrobeny ze tří vrstev SUPER-TOUGH™. Tento vysoce pevný materiál se skládá z polyesterové nosné tkaniny s oboustranným tlustým laminovaným PVC. SUPER-TOUGH™ je odolný proti benzinu, olejům a slané vodě, je extrémně odolný proti oděru, nárazu a slunečnímu světlu.
FIBER-TECH™:
INTEX nabízí nejvyšší stabilitu patentovanou technologií Fiber-Tech™. Trvanlivost a komfort konstrukce byly pozoruhodně vylepšeny lehkými, vysoce stabilními vlákny Fiber-Tech™ který byl vyvinut speciálně pro tento účel.
KRYT:
Zesílený kryt s bezpečnostními uzamykatelnými sponami zamezuje neočekávanému vstupu dětí a eliminuje odpařování vody.

OHŘEV :
Rychlost ohřevu v závislosti na okolní teplotě cca. 1,5 – 2,5 °C

HWT : ELECTRONIC HARD WATER TREATMENT SYSTEM™ :
Tvrdá voda způsobuje usazování vápníku a tím se výrazně snižuje výkon a životnost filtrace a ohřevu čerpadla. Elektronická jednotka díky vytvářenému střídavému magnetickému poli tomuto zabraňuje.
Výrazně prodlužuje životnost a výkonost čerpadla. Změkčuje vodu, která je pak jemnější pro pokožku.

TECHNICKÉ PARAMETRY :

Kapacita: 2–4 dospělé osoby
Objem vody: 795 l
Rozměr: 201 x 201 x 71cm
Vnitřní průměr: 150 x 150 cm
Celková hmotnost (včetně vody): 868 kg
Průtok vody čerpadlem: 1.741 l/ hod
Teplotní rozpětí: 20 – 40 ˚C
Maximální hloubka vody: 66 cm

OBSAH BALENÍ :

1 vířivý bazén
1 kryt bazénu
1 čerpadlo vířivého bazénu
1 termoizolační podložka
2 vložky filtru
1 dávkovač chemikálií
1 přenosná taška

INTEX PURE- SPA®: DOKONALÝ ZÁŽITTEK.

Další produkty z kategorie Vířivky

Další produkty od výrobce Intex


Top