Zdravá zahrada – Bio Forma Tox Plus 200 g

Tento zlevněný výrobek Zdravá zahrada - Bio Forma Tox Plus 200 g originál od značky Baumax jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď téměř zdarma! Aktuálně v akci za 89 Kč
Cena: 89 Kč

Postřik proti mravencům, bio forma tox Zdravá zahrada, je proti mravencům ve skleníku, trávníku, chodníku, zdech a v bytě. Prostředek není jedovatý. Je vyrobený z 99,9% z potravinářských surovin. Působí dotykově, nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na hmyz a především jeho hnízd.

Prášek s účinkem proti mravencům. Působí dotykově nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na hmyz a především do jeho hnízd. Působí selektivně na mravence. BIOFORMATOX PLUS je určen pro neprofesionální použití. Jedná se o biocid – č. skupiny 18.

Příslušné množství prostředku dokonale rozpustit ve vodě. K zajištění dobré účinnosti nutno přidat na 1 litr aplikační kapaliny 5 – 15 kapek povoleného smáčedla (případně „Jar“-15 kapek). Postřik spotřebovat do 24 hodin. Jako poprach působí pomaleji a má částecně repelentní účinky.
Nestříkat přímo na rostliny!

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly.

Další produkty z kategorie Přípravky na ochranu před škůdci

Další produkty od výrobce Baumax


Top