Proti Plevelům v trávníku (Agrofit kombi)

Nejprodávanější kus Proti Plevelům v trávníku (Agrofit kombi) pocházející od značky Baumax jednoduše naleznete u nás teď za výprodejovou cenu. Ceny od 898 Kč
Cena: 898 Kč

Účinná souprava dvou herbicidů (Starane Forte a Lontrel 300) pro hubení plevelů v trávnících.

Účinná látka: fluroxypyr 333 g/l (Starane Forte), klopyralid 300 g/l (Lontrel 300)

Jak účinkuje?

Kombinace dvou účinných herbicidů působí velmi rychle na dvouděložné plevele v trávnících. Účinek je patrný již za několik dní po aplikaci. Dešťové srážky 2 hodiny po aplikaci neovlivní negativně účinek přípravku na plevele.

Výrobek je registrován pro okrasné trávníky. Přípravek je účinný na tyto dvouděložné jednoleté nebo vytrvalé plevele: pcháč oset, rmeny, plevele heřmánkovité, kopretina osenní, turan kanadský, lopuchy, podběl lékařský, chrpa modrák, výdrol slunečnice, pohanka svlačcovitá, regenerující vojtěška setá, svízel přítula, hluchavky, konopice napuchlá, ptačinec žabinec, rdesna, pomněnka rolní, lilek černý, opletník plotní, šťovíky (mladé růžice)

Jak jej použít?

postřikem na vzrostlé plevele
max. 1x za vegetační sezónu
neaplikujte do 2 dnů po sečení trávníků
po aplikaci přípravku je možné sekat za 3-4 dny
posekanou trávu (2 seče) – nedávejte do kompostu, ale vyhoďte
pozor na úlet postřikové kapaliny při provádění ošetření v blízkosti pěstovaných dvouděložných rostlin
přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován)

Agrofit kombi AgroBio, je prostředek proti plevelům v trávníku. Souprava dvou herbicidů (Lontrel 300 + Starane Forte) je určena pro hubení nežádoucího plevele. Rychlé a účinné hubení sedmikrásek, pampelišek a dalších dvouděložných plevelů. Účinek je patrný již za několik dní po aplikaci. Dešťové srážky 2 hodiny po aplikaci nevadí. Jedno balení je určeno na 1000 m2.

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly.

Další produkty z kategorie Přípravky k likvidaci plevelů

Další produkty od výrobce Baumax


Top