Zdravý trávník

Tento levný produkt Zdravý trávník od známé značky Baumax pořídíte na našich stránkách skutečně výhodně. Nabídky již od 219 Kč
Cena: 219 Kč

Přípravek na ochranu rostlin AgroBio, je souprava dvou přípravků (Bofix a KP Trávní koncentrát) pro krásný trávník bez plevelů. Hubí dvouděložné plevele v trávníku (sedmikrásky, pampelišky, aj.) Zvyšuje obranyschopnost trávníku v době výskytu plísně sněžné, či jiných houbových chorob. Zlepšuje růst a podporuje krásnou zelenou barvu trávníku. Balení je určeno na 4 x 100 m2.

Souprava dvou produktů (Bofix a KP Trávník koncentrát) proti dvouděložným plevelům v trávníku a pro odolnost a vitalitu trávníku.

Účinná látka:

Bofix – fluroxypyr, klopyralid, MCPA
KP Trávník koncentrát – výluh z bylin a rašeliny

Jak účinkuje?

Bofix – proniká do rostlin přes listy, účinná látka je rychle translokována do vzrostných vrcholů a kořenů. Účinek přípravku na plevele je patrný již za několik hodin po aplikaci. Dešťové srážky 2 hodiny po aplikaci neovlivní negativně účinek přípravku na plevele.
KP Trávník koncentrát – výluh z bylin, převážně z tymiánu a z černé rašeliny. Působní kontaktně. Zvyšuje obranyschopnost trav, podporuje růst a zelenou barvu trávníku

Výrobek je registrován pro okrasné trávníky

Přípravek je účinný na tyto dvouděložné jednoleté nebo vytrvalé plevele: svízel přítula, ptačinec žabinec, heřmánkovec přímořský, rmeny, starček obecný, opletka obecná, konopice napuchlá, hluchavky, kopřiva ţahavka, penízek rolní, kokoška pastuší tobolka, ohnice rolní, zemědým lékařský, lilek černý, lebeda rozkladitá, merlíky, pomněnka rolní, jitrocel kopinatý, pampeliška lékařská, sedmikráska chudobka, kopřiva dvoudomá, svlačec rolní, šťovíky, ostružník, ježiník, plevelné jeteloviny, pcháč oset.

Jak jej použít?

1. ošetření: KP Trávník koncentrát – pro regeneraci po zimě, v období výskytu plísně sněžné. Aplikujte postřikem při teplotách od 15°C.

2. ošetření: KP Trávník koncentrát – pro odolnost a vitalitu trávníku. Aplikujte během sezony.

3. ošetření: Bofix – proti plevelům. Aplikujte během sezony při výskytu. Neaplikujte do 2 dnů po sečení trávníků.

4. ošetření: KP Trávník koncentrát – pro dobré přezimování. Aplikujte na podzim (září až polovina října)

pozor na úlet postřikové kapaliny přípravkem Bofix – při provádění ošetření v blízkosti pěstovaných dvouděložných rostlin
přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován)

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly.

Další produkty z kategorie Přípravky k likvidaci plevelů

Další produkty od výrobce Baumax


Top